Güncel

Kartal İYİ Parti Kongresine üyeleri ve Gazetecileri almadı

Bugün Hasan Doğan kompleksinde yapılan Kartal İYİ Parti Kongresinde akıl almaz bir olay yaşandı İlçe Başkanı Dilruba Oğulcuklu gazetecileri ve kendi üyelerini salona almadı ,Divan Başkanı İstanbul Milletvekili Ahmet Çelik’in bile araya girmesi fayda etmedi hatta kendisini suçlayarak basına bizi rezzil ediyorsunuz dedi .

Gazeteci Vural Dağtekin durumu İstanbul Milletvekili ayrıca Yeniçağ Gazetesi imtiyaz Sahibi olan Ahmet Çelik’e bildirmesi sonrasında Çelik buyrun birlikte girelim dedi ,gazetecilerle içeri giren vekile bir engelde İlçe başkanından geldi ,kendi vekili ve divan başkanını bile dinlemeyen bir ilçenin halka nasıl davranacağı merak konusu oldu .Bizde cesur haber olarak bu durumu kınıyor gazetecilere engel olanların gereken kınamayı almasını bekliyoruz.

Video | kent34 Haber

YORUMLAR (1)

  1. Mustafa TUNCER diyorki:

    Gazeteci ve üyelerin ne işi var benim ve benim gibi kamuyla çalışan Parti’ye gönül vermiş insanların olduğu salonda. Resimlerinizi çekip ne halt yiyeceksiniz. Delege listesini yayınlayan o gazeteci bizi AKP ye ifşa edilmesinden sorumludur. Yarın ben ihalede hak kaybına uğrar ve akp ajanı hâkimler tarafından davalarim reddedildiğinde sorumluluk alacak mısınız?

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL