Genel

İYİ Parti Meclis Üyesi Gürcan İstifa etti

İYİ Parti Meclis Üyesi Gürcan İstifa etti

Son zamanlarda Kartal’da görevden alınan ilçe başkanı Fuat Onbaşılı ve yerine atanan Dilruba Oğulcuklu sonrasında ilk istifa haberi geldi .Sosyal medya da bazı delege ve üyelerinde istifa ettikleri görüldü .

Kuruluşundan bu güne ilçede göre yapan eski ilçe tekilat başkanı ve  İYİ Parti Meclis Üyesi Mukadder Gürcan, İYİ Parti üyeliğinden istifa etiğini duyurdu.

 

Kartal için çalışmaya var gücüyle devam edeceğini açıklayan Gürcan, kimseye kırgınlığı olmadığını,siyasetin getirmiş olduğu sıkıntıların yoğunlaştığını ve iki yıldır mobinge maruz kaldığını ifade etti. Öte yandan hakkında çıkan haberlerle ilgili ise, benimle ilgili çıkan haberlerle igili siz değerli basın mensuplarına telefonum her daim açık sorulan her sorunun cevabını içtenlikle cevaplamaktan kaçımacağımı bilmenizi isterim. Belediye Başkanlığı aday adaylığımı açıklmam ile ilgili ise yaşananlar benim dışımda gelişmiştir.

 

BİZLERİ SEÇEN HALKIMIZ ADINA MÜCADELEMİZE DEVAM EDECEĞİM.

 

Şuan hiç bir partiye adaylığım üyeliğim söz konusu değildir. Bağımsız olarak, Kartal halkına hizmet etmeye devam edeceğim. Kartal ilçe yönetimiyle ilgili uyumulu çalışma konusunda eski yönetimde ki arkadaşlarıma çok teşekkür ederim hakkalarını helal etsinler. Seçilmiş olarak çıktığımız bu yola halkımıza mahçup olmadan hizmet etmeye devam edeceğiz dedi.

 

Ardından Gürcan, basın mesuplarına teşekkür etti. Basın Metni ile ilgili bilgilendirme yapacağını dile getirdi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL