Güncel

Dikbayır öfkeli! “Size git diyorlar” gidecek misiniz sorusuna cevap verdi?

Dikbayır öfkeli! “Size git diyorlar” gidecek misiniz sorusuna cevap verdi?

Adı son günlerde çalkantılı olaylarla anılan İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, Sözcü Gazetesi yazarı İsmail Saymaz’ın sorularını yanıtladı. Saymaz’ın “Size ‘Git’ diyor, anladığım kadarıyla.” sözüne verdiği cevap dikkat çekti.

İstifalarla sarsılan ve “ para trafiği” iddialarının gündemden düşmediği İYİ Parti’de kriz her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Genel Başkan Meral Akşener’in, kendisi hakkında “para hesapları incelensin” diyen Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır ve Ankara Milletvekili Adnan Beker için “Defolup gitsinler!” dediği iddia edilmişti. Gün içerisinde Adnan Beker’in istifa etmesi ile gözler İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır’a çevrildi.

Sözcü Gazetesi yazarı İsmail Saymaz’a konuşan Dikabayır’ın öfkeli olduğu belirtildi.

Dikbayır, gelecek haftaya kadar bekleyeceğini, gelişme olmadığı takdirde savcılığa başvurarak, iddiaların incelenmesini isteyeceğini ve dokunulmazlığının kaldırılması için TBMM’ye dilekçe vereceğini ifade ettiğini söyledi.

Ayrıca Dikbayır, partinin intikam duygusuyla yönetildiğini söyledi. Akşener’in u iddialara inanıp inanmadığı sorusuna ise “İnanmış. Nasıl inandığını ben de anlamıyorum” açıklamasını yaptı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL