Siyaset

Daloğlu’ndan adaylık açıklaması

Daloğlu’ndan adaylık açıklaması

Kartal Eski BBP ilçe sekreteri ve Alperen Ocakları kurucusu  2009 Belediye Meclis Üyesi adayı   Sertan Daloğlu önümüzdeki seçimlerde Kartal Belediye Meclis Üyesi aday adaylığını açıkladı .

 

Yerel Yönetimler konusunda bir çok projesi olan Daloğlu 41 yıldır Kartal’ın cevizli mahallesinde ikamet etttiğini  22 yıldır siyasi bilgisi ile Kartal’a faydalı olacağını beyan etti . Neden şimdiden açıklıyorsunuz daha seçime var sorumuz üzerine ; hep seçimden seçime kapımızı çalan sonra 5 sene kaçanlardan asla olmadık ,erkek kalkan yol alır seçimden seçime değil her an hizmet içinde olup iddialı olmak gerekir , bir çok partiden teklif geldi ancak ben İYİ Parti üyesi ve ilçe delegesiyim partimi ne kadar da eleştirsem önceliğim burasıdır 4 yıldır bir mücadele verdik Kartal için faydalı projelerimiz var direk halk ile birlikte yapacağız bunu ve her mahalle belediye ile iç içe olacak bundan sonrada ilk günkü şevkle çalışacağız  açıklamasını yaptı .

 

SERTAN DALOĞLU KİMDİR ?

1980 İstanbul doğumlu Gümüşhaneli Evli 1 çocuk babası

1994 de Nizam-ı Alem Ocaklarına katılan Daloğlu daha sonra BBP’de ilçe sekreterliği Alperen ocakları cevizli kuruculuğu medya ve probaganda birimlerinde görev aldı .2009 da Saadet Partisi

Kartal belediye Meclis Üyesi adayı olarak gösterildi . Şuan Daloğlu Bilişim Firması sahibi olan Sertan Daloğlu Cesur Haber Genel Yayın Yönetmenliği  ,Afad mahalle gönüllü liderliği ve Kartal Gazeteciler Derneği Üyesidir. 41 Yıldır Cevizli Kartal’da ikametgah etmektedir.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL