TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 251.224
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 20.890
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 96
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.539
ALMANYA 3. LİGİ
Würzburger Kickers
BAŞLAMADI 20:00
SC Verl
ALMANYA REGİONALLİGA
Energie Cottbus
BAŞLAMADI 20:00
Optik Rathenow
AMERİKA 1. LİGİ
Fort Lauderdale
MS 2 - 3
North Carolina FC
AMERİKA MAJOR LİGİ
Philadelphia Union
MS 1 - 1
Chicago Fire
Toronto FC
MS 1 - 1
Nashville SC
AMERİKA ŞAMPİYONLUK LİGİ
Sporting Kansas City II
MS 1 - 2
Memphis 901 FC
Miami FC
MS 3 - 2
Charleston Battery
Los Angeles Galaxy II
MS 0 - 2
San Diego Loyal
ARJANTİN PRİMERA B LİGİ
Deportivo Santamarina
BAŞLAMADI 21:00
Instituto
Nueva Chicago
BAŞLAMADI 21:10
Atlanta
ARJANTİN PROFESYONEL LİG KUPASI
River Plate
MS 1 - 1
Huracan
San Lorenzo
MS 1 - 1
Club Atletico Banfield
Argentinos Juniors
BAŞLAMADI 22:45
Central Cordoba (Sgo. Est.)
Patronato
BAŞLAMADI 22:45
Newells Old Boys
BELARUS 1. LİGİ
Isloch
BAŞLAMADI 17:00
Shakhtior Soligorsk
Dinamo Brest
BAŞLAMADI 18:50
Neman Grodno
FK Vitebsk
BAŞLAMADI 20:50
Torpedo Zhodino
FK Gomel
BAŞLAMADI 20:50
BATE
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
Velez
BAŞLAMADI 21:00
Rudar Prijedor
BREZİLYA SERİE A
Bahia
MS 0 - 1
Sport Recife
Chapecoense
MS 0 - 1
Santos
Atletico Goianiense
MS 1 - 1
America Mineiro
Ceara SC
MS 3 - 1
Fortaleza
BREZİLYA SERİE B
Remo
MS 1 - 0
CSA
CRB
MS 1 - 1
Ponte Preta
BREZİLYA SERİE C
Santa Cruz FC
MS 1 - 2
Manaus
BULGARİSTAN 1. LİGİ
Cherno More Varna
BAŞLAMADI 18:45
Botev Plovdiv
Pirin Blagoevgrad
BAŞLAMADI 21:00
Beroe
CONCACAF ALTIN KUPA ŞAMPİYONASI
A.B.D.
UZS 1 - 0
Meksika
ÇİN 2. LİGİ
Jiangxi Liansheng F.C.
BAŞLAMADI 12:30
Wuhan Three Towns FC
Shenyang Urban
BAŞLAMADI 14:35
Zibo Cuju F.C.
Nanjing City F.C.
BAŞLAMADI 15:00
Shaanxi Chang'an
ÇİN SÜPER LİGİ
Guangzhou FC
BAŞLAMADI 13:00
Cangzhou Mighty Lions
Henan Songshan Longmen
BAŞLAMADI 13:00
Chongqing Liangjiang Athletic
Shenzhen FC
BAŞLAMADI 15:00
Guangzhou City
Qingdao Huanghai
BAŞLAMADI 15:00
Shandong Taishan
DANİMARKA SÜPER LİGİ
SonderjyskE
BAŞLAMADI 20:00
FC Nordsjaelland
EKVADOR PRİMERA
Independiente Del Valle
MS 4 - 0
Deportivo Macara
Emelec
MS 2 - 2
Aucas
EL SALVADOR 1. LİGİ
Firpo
MS 1 - 1
Jocoro
Once Deportivo
MS 2 - 2
CD Aguila
CD FAS
MS 3 - 1
Santa Tecla
Alianza FC
MS 4 - 1
CD Municipal Limeno
ERMENİSTAN PREMİER LİGİ
Sevan FC
BAŞLAMADI 16:00
FK Van
Ararat
BAŞLAMADI 18:00
FC Noah
ESTONYA 2. LİGİ
Tallinna FC Flora U21
BAŞLAMADI 19:00
FC Nomme United
Tallinna FCI Levadia U21
BAŞLAMADI 19:00
Paide Linnameeskond U21
Maardu Linnameeskond
BAŞLAMADI 19:00
JK Tallinna Kalev
Tartu JK Tammeka U21
BAŞLAMADI 19:00
JK Pärnu
FAROE ADALARI 1. LİGİ
TB Tvoroyri
BAŞLAMADI 18:00
B68 Toftir
EB/Streymur
BAŞLAMADI 21:00
Klaksvik
Vikingur
BAŞLAMADI 21:00
B36 Torshavn
FİNLANDİYA KAKKONEN LİGİ
JJK Jyvaskyla
BAŞLAMADI 18:30
SJK Akatemia
JBK
BAŞLAMADI 18:30
Vasa IFK
FİNLANDİYA VEİKKAUSLİİGA
Inter Turku
BAŞLAMADI 18:30
Honka
FİNLANDİYA YKKÖNEN LİGİ
PK 35
BAŞLAMADI 18:30
Klubi 04
FRANSA LİGUE 2
Auxerre
BAŞLAMADI 21:45
Grenoble
İRLANDA PREMİER LİGİ
Finn Harps
ERT 0 - 0
Bohemians
Sligo Rovers
ERT 0 - 0
Dundalk
İSKOÇYA ŞAMPİYONLUK LİGİ
Kilmarnock
BAŞLAMADI 21:45
Ayr United
İSVEÇ ALLSVENSKAN LİGİ
AIK Stockholm
BAŞLAMADI 20:00
Halmstad
Göteborg
BAŞLAMADI 20:00
Norrkoping
Sirius
BAŞLAMADI 20:00
Örebro
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
Sundsvall
BAŞLAMADI 20:00
IK Brage
Jönköpings Södra
BAŞLAMADI 20:00
IFK Varnamo
İZLANDA PREMİER LİGİ
Breidablik
BAŞLAMADI 22:15
Vikingur R.
JAPONYA İMPARATORLUK KUPASI
Nagoya Grampus
MS 0 - 0
Fagiano Okayama
LİTVANYA A LYGA
Kauno Zalgiris
BAŞLAMADI 19:00
Suduva
MACARİSTAN 2. LİGİ
Pecsi
BAŞLAMADI 21:00
Szombathelyi Haladas
MEKSİKA 2. LİGİ
Atlante
MS 3 - 0
Correcaminos de la UAT
MEKSİKA PREMİER LİG - APERTURA
Santos Laguna
MS 1 - 1
Cruz Azul
NİJERYA PREMİER LİGİ
Enyimba
BAŞLAMADI 18:00
Sunshine Stars
Rivers United
BAŞLAMADI 18:00
Lobi Stars
Kano Pillars
BAŞLAMADI 18:00
Wikki Tourist
Adamawa United
BAŞLAMADI 18:00
Kwara United
Nasarawa United
BAŞLAMADI 18:00
Enugu Rangers
OLİMPİYAT OYUNLARI (K)
A.B.D. (K)
45' 0 - 0
Kanada (K)
Avustralya (K)
BAŞLAMADI 14:00
İsveç (K)
PARAGUAY 1. LİGİ - CLAUSURA
Club Guarani
MS 4 - 1
12 de Octubre
Olimpia
MS 0 - 2
Guairena FC
POLONYA 2. LİGİ
Wigry Suwalki
BAŞLAMADI 19:00
Chojniczanka Chojnice
POLONYA EKSTRAKLASA
Lechia Gdansk
BAŞLAMADI 19:00
Wisla Plock
ROMANYA LİGA 1
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
BAŞLAMADI 18:30
CS Mioveni
Dinamo Bükreş
BAŞLAMADI 21:30
FC Academica Clinceni
RUSYA PREMİER LİGİ
FK Akhmat Grozny
BAŞLAMADI 20:00
PFC Sochi
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
Backa Topola
BAŞLAMADI 20:00
Kolubara
ŞİLİ PRİMERA B LİGİ
Magallanes
BAŞLAMADI 19:00
Copiapó
ŞİLİ PRİMERA LİGİ
Melipilla
MS 2 - 4
Colo Colo
La Serena
BAŞLAMADI 21:30
Deportes Antofagasta
UKRAYNA PREMİER LİGİ
Inhulets
BAŞLAMADI 19:30
Zorya Luhansk
URUGUAY PRİMERA - APERTURA
Penarol
MS 2 - 0
Atl. River Plate
Club Nacional
MS 2 - 0
Deportivo Maldonado
Villa Espanola
BAŞLAMADI 21:00
Cerrito
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
Hermanos Colmenarez
MS 1 - 1
Estudiantes Merida

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL