Portekiz - Premier Lig
Estoril Praia
21:00
Boavista Porto
Kulüp Hazırlık Maçları
Guayaquil City FC
04:00 3 : 2 MS
MS
Barcelona SC
Chayka Peschanokopskoye
11:00
Rodina Moscow
FC Zorya Luhansk
11:00
FC Alashkert Yerevan
FC Krasnodar-2
11:00
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
Rudar Pljevlja
13:00 1 : 4 MS
MS
NK Jarun Zagreb
FK Rudar Prijedor
13:00
FK Sloboda Tuzla
FC Gareji Sagarejo
13:30 3 : 1 85'
85'
FC Gori
Hammarby IF
14:30
FC Dallas
FC Gomel
15:00
Dinamo Brjansk
FC Minaj
15:00
FK Velez Mostar
Ulm 1846
15:00
ASC Otelul Galati
Bodoe/Glimt
16:00
Silkeborg IF
FC Urartu Yerevan
16:00
FK Zenit St Petersburg
FC Kryvbas Kriviy Rih
16:00
Neftchi Fargona
Stromsgodset
16:00
Raufoss
FK Zeljeznicar Sarajevo
16:30
Bratstvo Gracanica
Aalesunds FK
18:00
SK Brann
Molde FK
18:00
Odds BK
Riga FC
18:30
FC Dinamo Tbilisi
Gais
19:00
Degerfors IF
Kupa Libertadores
CA Nacional Potosi
03:00 1 : 6 MS
MS
CD El Nacional
Fransa - Coupe de France
Lorient
23:00
Racing Club de Lens
Atlantik Kupası
Brentford FC U23
22:00
Halmstads BK
Hollanda - KNVB beker
FC Twente Enschede
20:45
Ajax Amsterdam
ADO Den Haag
23:00
Go Ahead Eagles
Portekiz - Taca de Portugal
Casa Pia Lisbon
20:30
Nacional de Madeira
SC Braga
23:30
Benfica Lisbon
İskoçya - Premier Lig 1, Bayanlar
Rangers LFC
22:45
Hibernian LFC
ABD - Mls Preseason
Toronto FC
00:00 0 : 3 MS
MS
Vancouver Whitecaps FC
Sacramento Republic FC
04:00 0 : 4 MS
MS
Chicago Fire
Dc United
22:00
San Jose Earthquakes
Arjantin - Arjantin Kupası
Estudiantes de La Plata
00:45 3 : 0 MS
MS
Independiente de Chivilcoy
CA Tigre
03:15 1 : 1 P: 4 - 5
MS
Centro Espanol
Arjantin - Liga Profesional, Reserves
CA Belgrano
15:00
CA Central Cordoba SE Reserve
CA Union Santa Fe Reserve
15:00
CA Barracas Central Reserve
CA Sarmiento de Junin
15:00
Colon de Santa Fe
Argentinos Juniors
15:00
CA River Plate (Arg)
Bahreyn - 2. Division
Al Ittihad
18:30
Qalali Club
MALKIYA CLUB
18:30
Etehad Alreef
AL-NAJMA MANAMA
18:30
Isa Town
Brezilya - Amazonense
Nacional FC A&M
22:30
Operario AM
EC Iranduba Amazonia AM
22:30
Brezilya
Brezilya - Baiano, 1 Divisao
Alagoinhas AC BA
01:15 1 : 2 MS
MS
EC Vitoria BA
EC Jacuipense BA
01:15 3 : 1 MS
MS
Barcelona Ilheus BA
EC Bahia BA
03:30 2 : 1 MS
MS
Ad Bahia De Feira Ba
Brezilya - Candango, 1. Divisao
Brasilia FC DF
02:00 0 : 1 MS
MS
SE Santa Maria DF
Taguatinga EC DF
21:30
Samambaia FC DF
Brezilya - Catarinense
Brusque FC SC
01:00 0 : 0 MS
MS
Concordia AC SC
Hercilio Luz SC
03:00 0 : 0 MS
MS
Criciuma EC SC
Figueirense FC SC
03:00 2 : 1 MS
MS
CN Marcilio Dias SC
Brezilya - Cearense, Serie B
Floresta EC CE
21:30
Pague Menos CE
Brezilya - Copa Alagoas
AA Coruripe AL
01:00 3 : 0 MS
MS
Cruzeiro Arapiraca AL
Brezilya - Copa do Nordeste
Santa Cruz FC PE
02:00 2 : 2 MS
MS
Fluminense EC PI
Brezilya - Gaucho
EC Novo Hamburgo
01:00 2 : 0 MS
MS
Gremio Esportivo Brasil RS
EC Sao Luiz
02:00 0 : 0 MS
MS
CE Bento Goncalves RS
SC Internacional RS
03:30 2 : 2 MS
MS
SER Caxias do Sul RS
Brezilya - Goiano, 1. Lig
CRA Catalano GO
01:30 3 : 0 MS
MS
Goiania EC GO
Goias EC GO
01:30 2 : 0 MS
MS
Goianesia EC GO
AC Goianiense GO
02:30 2 : 0 MS
MS
Morrinhos GO
Anapolis FC GO
02:30 0 : 0 MS
MS
AA Aparecidense GO
Brezilya - Maranhense, Serie A
Cordino
01:00 1 : 4 MS
MS
Sampaio Correa FC MA
Brezilya - Mato-Grossense
Cuiaba EC MT
02:00 4 : 1 MS
MS
CE Operario Varzea-Grandense MT
Brezilya
02:00 1 : 2 MS
MS
Academia FC MT
Uniao EC MT
02:00 1 : 0 MS
MS
Brezilya
Brezilya - Mineiro
Atletico Mineiro MG
01:15 3 : 0 MS
MS
Democrata SL MG
AA Caldense MG
02:00 0 : 1 MS
MS
Ipatinga MG
CA Patrocinense MG
02:00 1 : 2 MS
MS
Tombense FC MG
Villa Nova AC MG
02:30 1 : 1 MS
MS
EC Democrata MG
Brezilya - Paraibano
Campinense PB
02:30 1 : 1 MS
MS
Nacional AC PB
Brezilya - Paranaense
Operario Ferroviario EC PR
01:15 2 : 0 MS
MS
Rio Branco PR
Maringa FC PR
01:15 3 : 0 MS
MS
Azuriz FC PR
Cianorte FC PR
02:00 0 : 1 MS
MS
CA Paranaense PR
Brezilya - Paulista Serie A1
Red Bull Bragantino SP
01:30 2 : 1 MS
MS
Sao Paulo FC SP
Botafogo FC SP
02:30 2 : 3 MS
MS
Ituano FC SP
Guarani FC SP
02:30 2 : 1 MS
MS
Associacao Portuguesa de Desportos SP
Santos FC SP
03:35 1 : 0 MS
MS
EC Sao Bento SP
Brezilya - Paulista, Serie A2
Oeste FC SP
01:00 1 : 1 MS
MS
EC Xv de Novembro Piracicaba SP
EC Noroeste SP
01:30 1 : 0 MS
MS
EC Lemense SP
EC Taubate SP
02:00 2 : 1 MS
MS
Portuguesa Santista
Gremio Novorizontino SP
02:00 2 : 1 MS
MS
CA Linense SP
AD Sao Caetano SP
02:00 2 : 0 MS
MS
Velo Clube SP
Brezilya - Paulista,Serie A3
Brezilya
01:30 1 : 0 MS
MS
EC Sao Bernardo SP
Bandeirante EC SP
02:00 3 : 0 MS
MS
Sertaozinho SP
Barretos SP
02:00 1 : 2 MS
MS
RIO PRETO SP
Marilia AC SP
02:00 1 : 0 MS
MS
Capivariano SP
Brezilya
02:00 1 : 0 MS
MS
Sao Jose EC SP
Brezilya - Pernambucano
Porto PE
02:00 0 : 0 MS
MS
SC Recife PE
Brezilya - Potiguar
ACD Potiguar RN
02:00 3 : 1 MS
MS
Santa Cruz FC RN
Potyguar Cn Seridoense RN
02:00 0 : 2 MS
MS
America FC RN
Brezilya
21:30
Globo FC RN
Brezilya - Sergipano
CS Sergipe SE
02:15 1 : 0 MS
MS
AD Frei Paulistano SE
Brezilya - Supercopa Do Brasil, Women
CR Flamengo RJ
03:30 3 : 2 MS
MS
Real Brasilia FC DF
SC Corinthians SP
21:30
SC Internacional RS
Endonezya - Liga 1
PSM Makassar
11:00 4 : 1 MS
MS
Barito Putera
PSS Sleman
13:00 2 : 1 MS
MS
Persik Kediri
PSS Sleman
16:30
Dewa United
Fas - Fas Kupası
Chabab Ben Guerir
16:00
Rapide Oued Zem
Chabab Houara
16:00
Racing Athletic Club Casablanca
CRS Salmi
16:00
Rapide Oued Zem
Fath Casablanca
16:00
ASS Association Sportive de Sale
Union Sportive Musulmane Oujda
16:00
Fus Rabat
CA Youssoufia Berrechid
16:00
ER
Raja Casablanca Athletic
Union Touarga
16:00
ER
AS Far Rabat
Moghreb Athletic de Tetouan
16:00
Wydad AC
Tas Tihad Casablanca
19:00
Difaa Hassani El Jadidi
Renaissance Zemamra
19:00
Chabab Kasba Tadla
Olympique Club Of Khouribga
19:00
Union Sportif Amal Tiznit
RSB Berkane
19:00
Ittihad Khemisset
Chabab Mohammedia
19:00
Mouloudia Club Of Oujda
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
Jamshedpur FC
17:00
Atk Mohun Bagan
Hindistan - I-Ligi
Aizawl FC
11:30 2 : 1 MS
MS
Rajasthan United
Gokulam Kerala FC
14:00 0 : 1 59'
59'
Punjab FC
İngiltere - League Cup, Women
West Ham United FC Women
22:15
Chelsea Fc Women
İsrail - Ligat Al, Women
Maccabi Talents Hadera
19:00
Maccabi Girls Emek Hefer
Hapoel Katamon Jerusalem
21:30
Hapoel Beer Sheva
Hapoel Nir Ramat Hasharon
21:30
Kiryat Gat SC
Hapoel Petach-Tikva
21:45
ASA Tel Aviv University SC
İzlanda - Lig Kupası A
Fram Reykjavik
22:00
Grotta
Katar - Qatar Cup
Al-Sadd SC
16:40
Al-Arabi Doha
Al Duhail SC
19:45
Al Wakrah
Kenya - Premier Lig
FC Talanta
15:00
AFC Leopards SC
Posta Ranger FC
15:00
Wazito
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig
Apollon Limassol
20:00
Karmiotissa FC
Nea Salamina Famagusta
20:00
Anorthosis Famagusta
Kolombiya - Super Liga Cup
CS Deportes Pereira
04:00 0 : 1 MS
MS
Atletico Nacional Medellin
Kosta Rika - Liga de Ascenso, Clausura
Aserri FC
00:00 2 : 3 MS
MS
CS Uruguay de Coronado
AD Municipal Santa Ana
04:00 3 : 1 MS
MS
AD Municipal Turrialba FC
Kosta Rika - Primera Division, Clausura
AD Guanacasteca
00:00 3 : 1 MS
MS
Sporting FC
LD Alajuelense
05:00 2 : 1 MS
MS
Perez Zeledon
Puntarenas
05:00 2 : 0 MS
MS
Cartagines
Kuveyt - Premier Lig
Al Nasr SC
16:40
Kazma SC
Qadsia SC
19:10
Al Jahra
Macaristan - Magyar Kupa
Puskas Akademia FC Felcsut
21:00
Ujpest FC Budapest
Malta - FA Trophy
St Lucia FC
21:00
Marsaxlokk
Gzira United FC
22:00
ER
Qala St Joseph FC
Meksika - Liga de Expansion Mx, Clausura
Club Celaya FC
02:00 4 : 2 MS
MS
CSD Dorados Sinaloa
Pumas de Tabasco
04:05 2 : 1 MS
MS
CF Correcaminos UAT
Alebrijes de Oaxaca FC
06:05 0 : 3 MS
MS
Tepatitlan FC
Meksika - U20 Ligi
Atlas
18:00
CF Monterrey
Queretaro FC
18:00
Club Leon
Mısır - Premier Lig
Al İttihad Al Sakandary
15:45
Aswan Fc
Nikaragua - Primera Division
CD Walter Ferretti
02:00 1 : 1 MS
MS
Real Esteli FC
ART Municipal Jalapa
03:00 0 : 2 MS
MS
Managua FC
Juventus FC
05:00 0 : 3 MS
MS
Diriangen FC
Oman Sultanlığı - Sultan Kupası
Al Orouba
16:10
Al-Nahda
Al-Shabab Oman
19:15
Al-Seeb
Suudi Arabistan - Saudi.Prof. Ligi
AL Batin
16:00
AL Shabab FC (KSA)
Al Taawoun FC
18:00
Al Fateh SC
Al Wehda
20:30
Al Nassr FC
Uganda - Premier Lig
Bright Stars FC
16:00
ER
Vipers SC
Wakiso Giants FC
16:00
Kampala Capital City Authority FC
Busoga United FC
16:00
Maroons FC
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 CONMEBOL Şampiyonası
Ekvador
23:00
Venezuela
Vietnam - V-Ligi
Hong Linh Ha Tinh FC
14:00 0 : 0 54'
54'
Viettel Fc
Hanoi FC
15:15 0 : 0 4'
4'
Cong An Nhan Dan
Yunanistan - Yunan Kupası
PAS Lamia 1964
19:30
Paok Thessaloniki
AEK Athens
21:30
Olympiacos Piraeus

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL