Ekonomi

%570 Artabilir: Kripto Topluluğu Bu Altcoin’de Devasa Artış Bekliyor!

%570 Artabilir: Kripto Topluluğu Bu Altcoin’de Devasa Artış Bekliyor!

CoinMarketCap’in kripto topluluğu tarafından kararlaştırılan fiyat tahminleri özelliği, Terra Classic‘in (LUNC) yıl sonuna kadar %570’in üzerinde artış yaşayabileceğini öngörüyor. Bu büyük artışın Binance dahil bazı büyük borsalar tarafından uygulanan %1.2’lik yakım sistemi ile ateşlenmesini bekliyorlar. İşte detaylar.

CoinMarketCap’in fiyat tahminleri özelliğine göre kripto para birimi topluluğu, LUNC’nin bu yıl sona ermeden önce 0.001978 dolardan işlem görebileceğini tahmin ediyor. Katılımcılar, CoinMarketCap’in ‘Fiyat Tahminleri’ aracını kullanarak tahmin oylarını kullandı.

Platformun tahminlerinin geçmiş kayıtları dikkate alındığında, altcoin fiyatının bu seviyeye ulaşmayabileceğini belirtmekte fayda var. Verilere göre, platformdaki ortalama LUNC tahmini, geçen ay yalnızca %0.72’lik bir doğruluğa sahipti.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Terra Classic, bu yılın başlarında çöken orijinal Terra ekosisteminin yeniden markalanmış versiyonudur. Terra’nın ekosistemi çöktüğünde, dolaşımdaki arzı 340 milyon token’dan 6.9 trilyona fırladı.

Terra Classic Ekibinin Altcoin Arzını Azaltma Planları

Bu devasa fiyat tahmininin arkasındaki motivasyon, 6.9 trilyon LUNC dolaşım arzını sadece 10 milyar token’a düşürmeyi öngören devam eden yakım girişimidir. %1.2 LUNC vergi yakım teklifi topluluğun desteğini aldı ve en büyük kripto borsaları, tüm işlemlerinde LUNC yakma teklifini uygulayarak Terra Classic canlanma fikrini destekliyor.

İlgili Haber  İlk Yakım Gerçekleşti: Binance Tarafından Yakılan LUNC Miktarı!

Terra Classic’in fiyatı, önde gelen borsa Binance’in yakım mekanizmasını uygulayacağını açıklamasının ardından bu ayın başlarında yükseldi. Binance CEO’su Changpeng Zhao, borsanın 1.8 milyon doların üzerinde değere sahip yaklaşık 5.6 milyar LUNC token’ı yaktığını belirtti. Binance’in bir sonraki LUNC token yakımının 11 Ekim’de gerçekleşmesi bekleniyor.

KAYNAK: koinfinans.com

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL