Reklam
Reklam

AKP’den ‘genel müdürlük’ teklifi aldı, Saadet Partisi adaylığından çekildi!

Saadet Partisi Ankara Elmadağ adayı Nuri; Yurdakul’un, çekilmesine gerekçe olarak iktidardan genel müdürlük teklifi olduğu iddia edildi.

AKP’den ‘genel müdürlük’ teklifi aldı, Saadet Partisi adaylığından çekildi!
AKP’den ‘genel müdürlük’ teklifi aldı, Saadet Partisi adaylığından çekildi! Admin
Bu içerik 2015 kez okundu.
Advert

Saadet Partisi Ankara Elmadağ adayı Nuri Yurdakul, partisinin yer; aldığı öne sürdüğü ittifaka tepki göstererek adaylıktan çekildiğini açıkladı. Yurdakul, “Bir şehit babası olarak, terör örgütleriyle kol kola girmiş partilerin sadece ‘yıkmak’ üzerine kurulu ittifaklarını kabullenmem ve içime sindirmem asla mümkün değildir” dedi.

 
  •  
 

Saadet Partisi Ankara Elmadağ adayı Nuri;Yurdakul’un, çekilmesine gerekçe olarak iktidardan genel müdürlük teklifi olduğu iddia edildi. Nuri Yurdakul

Saade Partisi Ankara Elmadağ adayı Nuri Yurdakul, partisinin yer; aldığı öne sürdüğü ittifaka tepki göstererek adaylıktan çekildiğini açıkladı. Yurdakul, “Bir şehit babası olarak, terör örgütleriyle kol kola girmiş partilerin sadece ‘yıkmak’ üzerine kurulu ittifaklarını kabullenmem ve içime sindirmem asla mümkün değildir” dedi

Seçim süreci başladığında, “siyaset tarzı ve ilkeleri ile bağdaşmayacak bazı gelişmelerle büyük bir hayal kırıklığı yaşadığını” belirten Yurdakul “Terör kadrolarını belediye kadrolarına taşıyacak bir yıkım şebekesinin unsuru olmayı, şehidimizin aziz hatırasına hürmetsizlik olarak addederim. Özellikle Elmadağ’da, Saadet Partisi’nden adaylığımı ve Elmadağlı hemşehrilerimin şahsıma samimi teveccühünü kullanarak, CHP’nin ve ittifak ortaklarının hiç de hak etmediği bir kazanım elde etmesine gönlüm razı olamaz.” ifadelerini kullandı.

MÜDÜRLÜK RÜŞVETİYLE AKP’DE DEVAM

Yurdakul, “Bugün itibarıyla yuvam olarak kabul ettiğim ve çok da emek sarfettiğim AK Parti’de siyasete devam kararı aldım. Elmadağ’da ve Ankara’da kurucusu olduğum AK Parti’nin bir kez daha zafer kazanması, Elmadağ’a ve Ankara’ya yeni hizmetler kazandırması için mücadelem kararlılıkla devam edecektir.” dedi.

Yurdakul, çekilmesine gerekçe olarak “ittifak tepkisi”ni gösterse de, kararının arkasında bir başka nedenin olduğu öne sürülüyor. Saadet Partisi’ne yakın Milli Gazete’nin muhabiri Bünyamin Güler, Yurdakul’un üç gün önce TV5 Ankara Bürosu’nda, adaylıktan çekilmesi karşılığında iktidardan genel müdürlük teklifi aldığını iddia ettiğini belirtti.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Davutoğlu Konya'dan Yeni Parti sinyalini verdi
Davutoğlu Konya'dan Yeni Parti sinyalini verdi
Afgan tacizciye dersini halk verdi *  video haber *
Afgan tacizciye dersini halk verdi * video haber *
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop jartiyer sex shop sex shop vibratör seks shop istanbul ankara sex shop izmir sex shop vibratör sex shop vibratör istanbul sex shop avcılar sex shop bursa sex shop avcılar sex shop فرمتجر الجنس فروشگاه جنسی فروشگاه جنسی هزاز вибратор секс-шоп متجر الجنس اسطنبول sex shop makale